Olej konopny

Karczma folklor Jastrowie Możliwość komentowania Olej konopny została wyłączona 53
Olej konopny
2 votes, 7.00 avg. rating (71% score)

olej-konopny-3Istnieje wiele produktów spożywczych, które są niezwykle cenne dla naszego zdrowia. Mówi się o tym, że jedno jabłko dziennie świetnie wpływa na układ trawienny, a zbawieniem dla naszego mózgu jest garść orzechów włoskich. Z pewnością w dobie zdrowego żywienia warto zainteresować się tym tematem nieco szerzej.

Jednym z produktów, których nie powinno zabraknąć w naszej codziennej diecie, jest olej konopny. To cudowny specyfik, który zawiera wysoki poziom kwasów omega-3. Są to niebywale ważne dla naszego serca i układu krążenia kwasy, a dostarczenie ich w odpowiedniej ilości do naszego organizmu jest trudne.
Olej konopny świetnie wpływa na nasze serce, gdyż jego spożywanie zapobiega powstawaniu złogów miażdżycowych, wspomaga przepływ krwi i wzmacnia naczynia krwionośne. Jest niemal niezbędny w profilaktyce przeciwzawałowej i przeciwzatorowej. Olej konopny hamuje sklejanie się krwinek, co oznacza, że zapobiega powstawaniu skrzepów i zatorów w naszych naczyniach krwionośnych.
Z pewnością warto włączyć go do codziennej diety.

Ciekawe wpisy:

Author

Related Articles

http://folklorswojskiejadlo.pl/ - folklor restauracja jastrowie, karczma folklor jastrowie, folklor restauracja, restauracja folklor opinie, magda gessler jastrowie

Search

Back to Top