Wyciskanie soków

Swojskie jadło zimna woda Możliwość komentowania Wyciskanie soków została wyłączona 39
Wyciskanie soków
1 vote, 10.00 avg. rating (87% score)

Wyciskanie sokow (3)W dzisiejszych czasach coraz częściej pragniemy zdrowo żyć. Pierwszym krokiem do realizacji tego postanowienia jest zdrowe odżywianie, które polega przede wszystkim na urozmaiceniu naszej diety.
Powinniśmy spożywać pięć regularnych posiłków, zaczynając od śniadania. Niestety wiele osób pomija ten posiłek, tłumacząc to brakiem czasu o poranku. Jednak, jeśli chcemy naprawdę zdrowo jeść spróbujmy wstać chwilę wcześniej, żeby znaleźć kilka minut na zjedzenie najważniejszego posiłku dnia, czyli śniadania.
Śniadanie powinno dostarczyć nam dużej dawki energii, dlatego do jego przygotowania warto wybrać produkty zbożowe, nabiał oraz owoce i warzywa. Ostatnio bardzo popularne jest wyciskanie soków i przygotowywanie różnego rodzaju smoothies, które idealnie pasują na śniadanie. W Internecie można znaleźć wiele przepisów na soki owocowe, warzywne i mieszane. Świeże soki są bardzo wartościowe, ponieważ zawierają dużo witamin i składników odżywczych, w przeciwieństwie do soków w kartonów, które są mocno słodzone i poddawane obróbce termicznej.

Ciekawe wpisy:

Author

Related Articles

http://folklorswojskiejadlo.pl/ - folklor restauracja jastrowie, karczma folklor jastrowie, folklor restauracja, restauracja folklor opinie, magda gessler jastrowie

Search

Back to Top